| ВИСОЧИНА | 49.20 см |
| ШИРИНА | 47.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 45.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 43 L |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRD86FGE01 |
| ВИСОЧИНА: | 49.20 см |
| ШИРИНА: | 47.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 45.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 43 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 80 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461937320 |





