| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 27.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2560x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 180.00 Hz |
| Марка | DELL |
| МОДЕЛ: | ALIENWARE AW2725DM |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 27.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 68.6 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2560x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ: | 180.00 Hz |
| ЯРКОСТ: | 400 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 1000:1 |
| КОНТРАСТ: | 1000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | AMD FREESYNC,G-SYNC COMPATIBLE |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.233 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| HDMI: | 2 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | 1xUSB-B 3.2, HUB 2xUSB-A 3.2 |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Не |
| ЕКСТРИ: | PICTURE IN (BY) PICTURE |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 519 X 613 X 206 MM |
| ТЕГЛО: | 6.560 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| EAN | 5397184962718 |


























