Монитор SAMSUNG LS24C314EAUXEN 0.277 мм, 178°/178°, IPS, 24.0 ", 61.0 см, 1920x1080, 75.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, BLACK
Код: 503064
В наличност
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" до 7 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
Цена:117.50/229.81 лв.
Купи на изплащане
от4.43
/
8.66 лв.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
IPS
ТИП ЕКРАН
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
24.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
75.00 Hz
МаркаSAMSUNG
МОДЕЛ:
LS24C314EAUXEN
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
IPS
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
24.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
61.0 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
75.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G:
5.00 ms
ЯРКОСТ:
250 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ:
AMD FREESYNC
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.277 мм