| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 208 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА | 140.00 см |
| Марка | GARDENIA |
| МОДЕЛ: | 1100 PROFI |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 7.00 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 208 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 140.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 30.00 см |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 3 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800151316039 |












