| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 163 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА | 94.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 8 |
| Марка | GARDENMAX |
| МОДЕЛ: | 1G-75GP HONDA ДВИГАТЕЛ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 4.80 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ HONDA GP160 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 163 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 94.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 32.50 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ: | 8 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 3 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 78.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РЕМЪЧНА ТРАНСМИСИЯ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |


