| МОЩНОСТ | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА | 6.00 L |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 25 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | CY505E |
| ТИП: | КОМБИНИРАН МУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА: | 6.00 L |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 25 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ГОТВЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.800 kg |
| EAN | 3045387294984 |








