| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 16-55mm ( 24-84mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 83.2°-29° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF 16-55 F2.8 R LM WR |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 16-55mm ( 24-84mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 83.2°-29° |
| ТЕГЛО: | 655g |
| ФИЛТРИ: | 77mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410289879 |





