| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 50-140mm ( 76-213mm |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 31.7°-11.6° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF 50-140 F2.8 R LM OIS WR |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 50-140mm ( 76-213mm |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 31.7°-11.6° |
| ТЕГЛО: | 995g |
| ФИЛТРИ: | 72mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410289862 |





