| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 39см |
| СВЕТЛОСИЛА | f2 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 31.7 |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-50MM F2 R WR BLACK |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 39см |
| СВЕТЛОСИЛА: | f2 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 31.7 |
| ТЕГЛО: | 200 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410340990 |







i
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 39см |
| СВЕТЛОСИЛА | f2 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 31.7 |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-50MM F2 R WR BLACK |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 39см |
| СВЕТЛОСИЛА: | f2 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 31.7 |
| ТЕГЛО: | 200 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410340990 |