| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 90mm ( 137mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.0 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 17.9° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-90 MM F2.0 R LM WR |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 90mm ( 137mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.0 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 17.9° |
| ТЕГЛО: | 540g |
| ФИЛТРИ: | 62mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410302776 |






