| МОЩНОСТ | 90 W |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 12.00 kg |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | IM-0102 |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 1.40 L |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 12.00 kg |
| Размери: | 39*23*28 СМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.000 kg |
| EAN | 9003898701029 |












