| МОЩНОСТ | 120 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 12.00 kg |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | IMDW1200W |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МОЩНОСТ: | 120 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 1.00 L |
| ПОДВИЖЕН КОНТЕЙНЕР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ЛЕД: | Да |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 12.00 kg |
| ВРЕМЕ ЗА ПРИГОТВЯНЕ НА ЛЕД: | 9 мин |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.500 kg |
| EAN | 3838782971204 |












