| МОЩНОСТ | 120 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 12.00 kg |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51447CS |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МОЩНОСТ: | 120 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 1.30 L |
| ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ЛЕД: | Да |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 12.00 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.600 kg |
| EAN | 3800237047949 |





