| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | DENVER |
| МОДЕЛ: | RGB 9W SHL-350 E27 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| ТИП СВЕТЛИНА: | RGB |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ: | Да |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| EAN | 5706751048005 |




