| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | GOVEE |
| МОДЕЛ: | E27 9W H6004CC1 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 800 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974316999034 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | GOVEE |
| МОДЕЛ: | E27 9W H6004CC1 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 800 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974316999034 |