| МОЩНОСТ W | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ: | SMART+ RGB 14.0W |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1521 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 1521 LM |
| EAN | 4099854461255 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ: | SMART+ RGB 14.0W |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1521 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 1521 LM |
| EAN | 4099854461255 |