| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 8 X 200 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 200 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Не |
| Марка | TOPMASTER |
| МОДЕЛ: | 221589 |
| ТИП: | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР: | 8 X 200 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 200 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | SVCM СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Да |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| EAN | 3800123120350 |


