| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 0.45 L |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-9519 |
| МОЩНОСТ: | 10 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 0.45 L |
| ИЗПАРИТЕЛНА ТЕХНОЛОГИЯ: | СТУДЕНА ПАРА |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Не |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 0.8 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 26.10 см |
| ШИРИНА: | 16.40 см |
| ДЪЛЖИНА: | 16.40 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561533194 |








