| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 400.00 L |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | SPHERE |
| МОЩНОСТ: | 12 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 400.00 L |
| ИЗПАРИТЕЛНА ТЕХНОЛОГИЯ: | СТУДЕНА ПАРА |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Не |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.0 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 15.50 см |
| ШИРИНА: | 12.80 см |
| ДЪЛЖИНА: | 12.80 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202098662 |






