| МОЩНОСТ | 1000 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM6M633 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА КАРТОФЕНО ПЮРЕ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.200 kg |
| EAN | 4242005446902 |















