| МОЩНОСТ | 600 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM4W220 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005340538 |












i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 600 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM4W220 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005340538 |
