| МОЩНОСТ | 1200 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| ПРЕДПАЗИТЕЛ ПРОТИВ ПРЪСКАНЕ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR2683/00 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ПРЕДПАЗИТЕЛ ПРОТИВ ПРЪСКАНЕ: | Да |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА ЗА РЯЗАНЕ: | 0.70 L |
| НОЖ ЗА РАЗБИВАНЕ НА ЛЕД: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Не |
| РЕНДЕТА: | Не |
| Размери: | 720X620X409 |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 8720389033902 |

















