| ТИП НА ЗАХВАТА | ЦИЛИНДРИЧЕН |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | SDS-PLUS |
| МАКС ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА | 13 мм |
| МИН ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА | 2 мм |
| Марка | BOSCH |
| ТИП НА ЗАХВАТА: | ЦИЛИНДРИЧЕН |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | SDS-PLUS |
| МАКС ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА: | 13 мм |
| МИН ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА: | 2 мм |
| EAN | 3165140101813 |





