| МОЩНОСТ W | 1800.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | TELIA BK |
| МОЩНОСТ W: | 1800.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| WI-FI: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 58.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 11.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410537201103 |






