| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | BALI |
| ТИП: | ПЕЧКА ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8019250351017 |







i
"" до 4 дни
Печката за баня Тedan bali ще бъде вашият най-голям съюзник, когато се събудите и почувствате топлината му, дори и в най-студените зимни дни. Усъвършенстваните електронни функции на BALI, които отговарят на директивата за ЕКОДИЗАЙН на ЕС от 2018 г. за продукти, свързани с енергията, Ви помагат да ограничите консумацията на енергия. BALI се адаптира към Вашия начин на живот.
Той интелигентно модулира топлинните емисии, за да Ви осигури комфорта, който искате. Можете да видите температурата на LCD дисплея и да я настроите точно. Така ще постигнете равномерно и постоянно затопляне на банята, докато решите да го използвате.
• Електронен термостат с дисплей за настройка на температурата на околната среда.
• Автоматична модулация на консумацията, в съответствие с настройката на температурата.
• Седмично програмиране.
• Boost функция, за максимален комфорт във възможно най-кратко време.
• Функция "Отворен прозорец".
• Подвижен, миещ се филтър, който улавя праха и предотвратява по-нататъшната му циркулация за по-чист въздух в банята.
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | BALI |
| ТИП: | ПЕЧКА ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8019250351017 |