| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | HL 243 VB W |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879003716 |




i
"" до 4 дни

| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | HL 243 VB W |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879003716 |