| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1550 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.60 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 26 мм |
| КУФАР | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DCH133M1-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-1550 |
| СИЛА НА УДАРА: | 2.60 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 5500 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 26 мм |
| КУФАР: | Да |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | DEWALT 18V XR |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048664599 |









