| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 950 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1200 |
| СИЛА НА УДАРА | 3.00 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 26 мм |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-HD12H |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 950 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-1200 |
| СИЛА НА УДАРА: | 3.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 4820 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| ТИП ПАТРОННИК: | SDS PLUS |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.310 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123153884 |





