| ТИП | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 6.0 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR4000 6 ET |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 18.50 см |
| ШИРИНА: | 14.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 8.80 см |
| ТИП: | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 6.0 KW |
| МИН. СЕЧЕНИЕ НА ЗАХР. КАБЕЛ: | 4.0 mm2 |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 475 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4057749719584 |








