| ТИП | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 21.0 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR4001 15/18/21 ESOB |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 48.40 см |
| ШИРИНА: | 23.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 10.60 см |
| ТИП: | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | ТРИФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 21.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 476 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321796877 |










