| ТИП | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.3 KW |
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ: | HD-11228 |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 26.50 см |
| ШИРИНА: | 23.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 13.00 см |
| ТИП: | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.3 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| EAN | 8939974131156 |











