| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 100 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | ADVANCEDRECIP 18 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | POWER 4 ALL |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 100 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 20 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-3100 |
| КУФАР: | Не |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952570143 |








