| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 260.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 148.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | PointSafe PW 1 S |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 260.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 180.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 148.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ: | PointSafe PW 1 S |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 260.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 180.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 148.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4003482249000 |


