| МОЩНОСТ | 2200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | D570DE |
| МОЩНОСТ: | 2200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.95 м |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.050 kg |
| EAN | 3030050153378 |














