| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140615181 |



| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140615181 |