

Поставете навсякъде с магнитната база!
Tази захранвана с батерии Wi-Fi камера осигурява 100% безкабелна инсталация. Използвайте магнитната основа, за да я закрепите към всяка желязна повърхност или да я монтирате на стената с безжична гъвкавост.


Захранване, което трае дълго
Намалете неудобството при презареждането на батериите със забележителната батерия от 10 000 mAh, осигуряваща до 300 дни непрекъсната работа с едно зареждане.*
* Времето за използване включва запис и гледане на жива картина. Действителният живот на батерията може да варира в зависимост от настройките на устройството, използването, спецификациите на рутера и факторите на околната среда.Поддържа соларен панел Tapo
Поддържайте вашата TC85 камера да работи денонощно със соларния панел Tapo A200, който осигурява непрекъснато захранване.*
*Соларният панел Tapo се закупува отделно. Реалната работа може да варира в зависимост от ъгъла на поставяне, метеорологичните условия и използването на камерата.
2K QHD кристално ясна картина
Сега с 1,7 пъти повече пиксели от 1080p, осигурявайки по-ясни видеоклипове и по-ясни снимки.

Ярки цветове, дори при слаба светлина
Подобрява вашата сигурност, като разкрива ярки, пълноцветни изображения и живи детайли дори при условия на слаба светлина, благодарение на вградените прожектори и сензор за звездна светлина.

Широко полезрение с внимание към детайла
TC85 разширява вашето визуално покритие със 150° супершироко полезрение, което гарантира, че можете да наблюдавате важните зони.

Персонализирана зона на активност
Персонализирайте зоните си на активност, за да получавате известия за областите, които са най-важни.

Откриване на множество обекти с помощта на AI
Интелигентният алгоритъм с изкуствен интелект точно идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като намалява фалшивите сигнали и ненужните известия.

Двупосочно аудио
Комуникирайте директно с обекта в кадър. Бъдете там, без да сте там.
Вградени сирени и светлинни аларми
Запишете собствено аудио като аларма и регулирайте яркостта на двойните прожектори за персонализирана употреба.
Активация с глас
Работи с Amazon Alexa и Google Home за автоматизация.
Не е необходим хъб
Свържете камерата към вашата мрежа безжично с Wi-Fi за гъвкава инсталация.
Защитено локално и облачно съхранение
Запазете записаните видеоклипове на microSD карта (до 512 GB) или като използвате облачните услуги Tapo Care.**
Специализирано приложение Tapo
Преглед на живо, възпроизвеждане, запазване на клипове и настройка – всичко в едно приложение.
| Марка | TP-LINK |
| МОДЕЛ: | TAPO TC85 2K 4MP |
| ТИП: | IP КАМЕРА |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2K QHD 4MP (2560×1440) |
| МИКРОФОН: | Да |
| НОЩНО ВИЖДАНЕ: | Да |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ВЪНШНА УПОТРЕБА |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI 2.4GHZ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| СЕНЗОРИ: | ЗАСИЧАНЕ НА ДВИЖЕНИЕ |
| ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 10000MAH ВГРАДЕНА БАТЕРИЯ,5V2A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.350 kg |
| ИМЕ 3: | СМАРТ IP КАМЕРА |
| EAN | 4895252504064 |













