| ТИП | СТЕРЕО |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | GENESIS |
| МОДЕЛ: | ARGON 100 RED NSG-1433 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20 000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 108 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5901969420104 |










