| ТИП | СТЕРЕО OVER-EAR |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | QUANTUM 610 BK WIRELESS |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 100 dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB, 3.5 mm AUX |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Да |
| ВИД: | СЛУШАЛКИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281997860 |













