| ТИП | OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | RAZER |
| МОДЕЛ: | KRAKEN V3 PRO |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 96 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.3 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Да |
| ВИД: | СЛУШАЛКИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8886419378556 |













