| ТИП | СТЕРЕО |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Не |
| Марка | SBOX |
| МОДЕЛ: | HS-736B BLACK |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Не |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 105 dB+-3dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Не |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 616320537623 |










