VENU® 3
ОПОЗНАЙТЕ СЕБЕ СИ
Специално създаден с усъвършенствани функции за фитнес и здраве и възможност за извършване на обаждания и изпращане на текстови съобщения1, Venu 3 е нещо повече от фитнес смарт часовник — това е Вашият личен треньор на китката Ви, който поддържа всяка Ваша цел.






ЯРЪК 1,4″ AMOLED ТЪЧСКРИЙН ДИСПЛЕЙ |
ДО 14 ДНИ ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА В РЕЖИМ НА СМАРТ ЧАСОВНИК |
ПОДРОБНИ НАСОКИ ЗА ЗДРАВЕ И УЕЛНЕС |
РАЗШИРЕНИ ФИТНЕС ФУНКЦИИ |
РАБОТИ С ПРИЛОЖЕНИЕТО GARMIN CONNECT™ НА IPHONE® И ANDROID™ СМАРТФОНИ |
ОЛЕКОТЕН 45 ММ КОРПУС С БЕЗЕЛ ОТ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
BODY BATTERY™ МОНИТОРИНГ НА ЕНЕРГИЯТА
Вижте енергийните си нива през целия ден, за да знаете кога тялото Ви е заредено и готово за активност или е изтощено и се нуждае от презареждане със спокоен сън. И получете още повече подробности и съвети за това как сънят, дрямката, ежедневните дейности и високият стрес конкретно влияят върху Вашата енергия2.
ТРЕНЬОР ЗА СЪНЯ
Получете оценка за сън и персонализирано обучение за това колко сън имате нужда и как можете да го подобрите. Дори следете различни етапи на сън и дрямка — и вижте няколко ключови показателя за периода на сън, като HRV статус, за да разберете по-добре здравето си2.
ВГРАДЕНИ СПОРТНИ ПРИЛОЖЕНИЯ
Проследявайте всички начини, по които се движите с повече от 30 предварително заредени приложения за спорт на закрито и открито с GPS - включващи ходене, бягане, колоездене, плуване в басейн, дейности за хора с инвалидни колички и др.
ВГРАДЕН ГОВОРИТЕЛ И МИКРОФОН
Когато сте сдвоени с Вашия съвместим смартфон, правете и приемайте телефонни разговори директно от часовника. Освен това използвайте гласовия асистент на Вашия смартфон, за да отговаряте на текстови съобщения и още1.
ПОЛЗА ОТ ТРЕНИРОВКА И ВРЕМЕ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ
Разберете по-добре как всяка тренировка влияе на тялото Ви и колко време Ви е необходимо за възстановяване, за да можете да поемете всяко фитнес предизвикателство.
СУТРЕШЕН ОТЧЕТ
Получавайте общ преглед на Вашия сън, възстановяване, дневен календар, HRV статус и други веднага щом се събудите. Можете дори да персонализирате отчета си, за да се показва това, което искате да видите.

ЗДРАВЕ
ЗАСИЧАНЕ НА ДРЯМКААвтоматично проследявайте или регистрирайте Вашите дрямки, за да видите как те са от полза за Вашето тяло и идеалното време и продължителност, които трябва да бъдат. |
GRADE-ADJUSTED PACEПолучете по-задълбочено разбиране за цялостното си здраве чрез променливост на сърдечната честота, докато спите. |
ВГРАДЕН ПУЛСОМЕРФитнес смарт часовника Venu® 3S непрекъснато измерва сърдечния Ви ритъм, така че можете да сте в течение през целия ден и нощ2. |
ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА СТРЕСАРазберете дали имате спокоен, балансиран или напрегнат ден. |
ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА ЗДРАВЕТО НА ЖЕНАТАПроследявайте менструалния си цикъл или бременност, за да получите съвети за упражнения и хранене. |
HEALTH SNAPSHOTРегистрирайте 2-минутна сесия, за да запишете ключови здравни статистики, след което генерирайте отчет, който да споделите с Вашия доставчик на здравни услуги. |
ПРЕПОРЪЧИТЕЛНИ ЕЖЕДНЕВНИ ТРЕНИРОВКИПроследявайте насищането на кръвта си с кислород, докато сте будни или спите3. |
МЕДИТАЦИЯПомогнете за намаляване на стреса, безпокойството и други с ръководени медитационни практики. |
ДИХАТЕЛНА ДЕЙНОСТЗапочнете дихателна дейност, за да проследите стреса и дишането си. |
JET LAG ADVISERНаблюдавайте съня си, докато пътувате с персонализирани съвети, за да намалите jet lag. |
ХИДРАТАЦИЯЗапишете дневния си прием на течности като напомняне да останете хидратирани. |
ДИШАНЕВижте как дишате през деня и нощта. |
ФИТНЕС
РЕЖИМ ЗА ИНВАЛИДНА КОЛИЧКАПроследявайте ежедневните си тласъци2, плюс спортни приложения и тренировки за ползватели на инвалидни колички и др. |
АНИМИРАНИ ТРЕНИРОВКИСледвайте предварително заредени анимирани тренировки за сила, HIIT, йога и други, налични в приложението Garmin Connect. |
GARMIN COACHВземете безплатни адаптивни тренировъчни планове за 5K, 10K и полумаратон от експертни треньори |
ФИТНЕС ВЪЗРАСТПреценете в каква форма сте в сравнение с действителната си възраст. |
СЪЗДАВАНЕ НА ТРЕНИРОВКАСъздавайте тренировки стъпка по стъпка от повече от 1,600 упражнения в приложението Garmin Connect и ги изпращайте директно на Вашия фитнес часовник. |
АУДИО НАСОКИ ЗА ДЕЙНОСТИПолучавайте аудио насоки директно от Вашия фитнес часовник за дейности по бягане и ходене. |
СЪЗДАВАНЕ НА ИНТЕРВАЛИзградете своя собствена интервална тренировка за бягане и колоездене. |
ВЪЗПРИЕМАНО УСИЛИЕЗапишете степента на възприеманото усилие след всяка тренировка |
ИНТЕНЗИВНИ МИНУТИПроследявайте минутите си с умерена и интензивна активност. |
ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА АКТИВНОСТТАСледете ежедневните си крачки, изгорените калории, изкачените етажи (не е налично в режим на инвалидна количка) и още от китката си2. |
VO2 MAXВижте текущото си фитнес ниво и проследете промените във времето, за да си поставите цели, да оцените напредъка и други (не е налично в режим на инвалидна количка). |
ВЕЛОСИПЕДНА МОЩНОСТФитнес часовникът Venu 3 показва данни за мощността във ватове, когато е сдвоен с Вашия съвместим измервател за мощност или велосипед на закрито. |
СВЪРЗАНОСТ
GARMIN CONNECT ПРИЛОЖЕНИЕВижте информацията за Вашето здраве и фитнес, свържете се с приятели и др. |
СМАРТ ИЗВЕСТИЯПолучавайте имейли, текстови съобщения и сигнали на Вашия фитнес часовник, когато сте сдвоени с Вашия iPhone или Android смартфон. |
ИЗПРАЩАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯС телефон с Android отговаряйте на текстови съобщения с клавиатурата на часовника |
ВИЖТЕ СНИМКИТЕС телефон с Android преглеждайте изпратени до Вас снимки директно от екрана на Вашия часовник. |
GARMIN PAY™ БЕЗКОНТАКТНИ ПЛАЩАНИЯПреминете през линиите на касата или транзитните системи с участващи доставчици. |
МУЗИКАИзтегляйте песни и плейлисти от Вашите акаунти в Spotify, Deezer или Amazon Music за слушане без телефон. |
БЕЗОПАСНОСТ И ПРОСЛЕДЯВАНЕАко не се чувствате в безопасност или Вашият фитнес часовник усети, че е възникнал инцидент, часовникът Ви ще изпрати съобщение с Вашето местоположение4. |
CONNECT IQ™ МАГАЗИНДобавете циферблати, полета с данни и приложения към Вашия сдвоен часовник. |
ДВА РАЗМЕРА НА ШРИФТАИзберете между малък или по-голям размер на шрифта, за да можете да преглеждате данните си с лекота. |
1 При сдвояване с Вашия съвместим iPhone или Android смартфон. Някои смартфони не са съвместими с функциите за гласова функционалност на Venu 3.
2 Точност на проследяване на активността.
3 Това не е медицинско устройство и не е предназначено за използване при диагностика или наблюдение на каквото и да е медицинско състояние. Pulse Ox не се предлага във всички страни.
4 При сдвояване с Вашия съвместим смартфон. Откриването на инциденти не е налично, когато часовникът е в режим на инвалидна количка. iPhone е търговска марка на Apple Inc., регистрирана в САЩ и други страни. Android е търговска марка на Google LLC. SPOTIFY и логото на Spotify са сред регистрираните търговски марки на Spotify AB. Amazon Music и всички свързани лога са търговски марки на Amazon.com, Inc. или нейните филиали
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.40 " |
| NFC | Да |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | GARMIN |
| МОДЕЛ: | VENU 3 BLACK 84-01 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 454 x 454 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.56 см |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| АЛТИМЕТЪР: | Да |
| БАРОМЕТЪР: | Да |
| КОМПАС: | Да |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 46 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 35 MM |
| РАЗМЕР: | 45X45X12 MM |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 753759314743 |
















