| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.8 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TR7G8BE |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.8 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| EAN | 7333394142180 |




















