| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.2 см |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B5T 89243 M |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ПРОГРАМА ДЪНКИ: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВИСОЧИНА: | 84.60 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.2 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ТЕХН. ЗА ОСВЕЖАВАНЕ НА ДРЕХИТЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 110 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:15 |
| EAN | 8690842555220 |



















