| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ: | E14 5W 470LM 2700K ТОПЧЕ |
| МОЩНОСТ W: | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ: | 15000 h |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4058075147898 |














