| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | HEX 1/4" |
| Марка | MTX |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | HEX 1/4" |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | Ф4-5-6-7-8-9-10-11-12 ММ |
| EAN | 4044996175287 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | HEX 1/4" |
| Марка | MTX |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | HEX 1/4" |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | Ф4-5-6-7-8-9-10-11-12 ММ |
| EAN | 4044996175287 |