| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 399 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 38.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 53 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DFS067A51 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 399 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 38.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 2 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 140 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 53 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005232055 |













