| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 397 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 38.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 53 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | D49ED52X1 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 397 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 38.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 2 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 140 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 53 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 5.4 W |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Не |
| ЦВЯТ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242004251187 |













