| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 40.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | VIDAA |
| SMART TV | Да |
| Марка | SMARTTECH |
| МОДЕЛ: | 40FV02T3 LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 40.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 101.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | VIDAA |
| SMART TV: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 565 х 913 х 222 |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5999862972875 |






















