| ОТТИЧАНЕ | ВЕРТИКАЛНО |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | Не |
| ДЪЛЖИНА | 465.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 390.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ОТТИЧАНЕ: | ВЕРТИКАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Не |
| КАПАК: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 465.00 мм |
| ШИРИНА: | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 390.00 мм |
| EAN | 6988354221132 |




