| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 460.00 мм |
| ШИРИНА | 375.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | VALENCIA |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕРМОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ШИРИНА: | 375.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 40.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800136130582 |





